Proboszcz:

admin włącz . Opublikowano w Duszpasterze

ks. Rafał Siekierka

Data święceń: 2003-06-07
 
Pełnione funkcje:
[ 2014-03-20 - nadal ] proboszcz - Opole-Półwieś, św. Michała
[ 2008-11-14 - nadal ] sędzia - Sąd Diecezji Opolskiej
[ 2003-08-19 - 2005-08-19 ] wikariusz - Opole-Groszowice, św. Katarzyny Aleksandryjskiej
[ 2005-08-19 - 2010-08-24 ] wikariusz - Kluczbork, Najświętszego Serca Pana Jezusa
[ 2007-05-21 - 2011-06-24 ] student w kraju na studiach niestacjonarnych - Papieska Akademia Teologiczna w Krakowie
[ 2010-08-24 - 2014-03-20 ] wikariusz - Opole, bł. Czesława