Diecezjalny Finał

admin włącz . Opublikowano w Ministranci

W sobotę 23 marca br. odbyły się diecezjalne finały w piłce nożnej, nasi ministranci w kategorii gimnazjalnej zdobyli 3. miejsce w diecezji! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Ministranci trzymają puchar od drużyny z Dortmundu :)

Zwycięzcy półfinału

admin włącz . Opublikowano w Ministranci

Kolejne doniesienie z piłkarskiego świata rozgrywek ministranckich... W dniu wczorajszym, tj. 2. marca, nasza parafialna drużyna ministrancka zwyciężyła w półfinale rozgrywek diecezjalnych. Kolejny mecz o mistrzostwo diecezji już 23.marca! Gratulujemy naszym piłkarzom i trzymamy kciuki!

Rozgrywki dekanalne

admin włącz . Opublikowano w Ministranci

W sobotę 23 lutego odbyły się rozgrywki dekanalne ministrantów w piłce nożnej. Nasze drużyny są mistrzami dekanatu zdobywając 1 miejsca w kategorii szkoły podstawowej i gimnazjalnej oraz 2 miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Naszym ministrantom serdecznie gratulujemy wspaniałej gry i życzymy dalszych sukcesów sportowych na poziomie diecezjalnym w rozgrywkach o mistrza diecezji.

Więcej zdjęć w galerii...

Weekend w Czechach

admin włącz . Opublikowano w Ministranci

W ostatni weekend, 15-17 lutego, 19 osobowa grupa ministrantów wraz z ks.Markiem, wybrała się do Czech. Wszyscy aktywnie spędzili ten czas oddając się "białemu szaleństwu" czy to na nartach czy na snowboardzie. Jak sami wspominają: "Był to super, wspólnie spędzony czas. Nie zabrakło radości, zabawy i... wygłupów". Cieszymy się razem z nimi, że mieli możliwość "naładowania baterii" przed kolejnym tygodniem szkoły i pracy... :)

więcej zdjęć w galerii...

Zimowe Ferie w Czechach

admin włącz . Opublikowano w Ministranci

Ministranci oraz marianki naszej parafii aktywnie spędzali ferie zimowe na Czeskich stokach (używając jednej lub dwóch desek :) ) oraz w miłej atmosferze, oto efekty w postaci zdjęć: