Ogłoszenia duszpasterskie

Zapoznaj się z bieżącymi ogłoszeniami na najbliższy tydzień.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10-24.11.2019

• Zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 17.30 na nieszpory.
• W poniedziałek 11 listopada o godz. 9.00 Msza św. w int. naszej Ojczyzny w 101 Rocznicę Odzyskania Niepodległości.
• W sobotę o godz. 18.00 Msza Św. w intencji ks. Proboszcza z okazji Urodzin.
• Za tydzień 17. listopada w niedzielę będziemy gościć Ojca Oblata, który skieruje do nas Słowo Boże. Kolekta w tym dniu przeznaczona będzie na budujący się kościół w Opolu przez Ojców Oblatów. „Bóg zapłać” za każdą ofiarę.
• 21. listopada czwartek spotkanie kręgu biblijnego po Mszy wieczornej.
• 23. listopada w sobotę o godz. 18.00 Msza Św w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.
• 24. listopada w niedzielę przypadnie Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – to ostatnia Niedziela Roku Liturgicznego. Zwyczajem lat ubiegłych na każdej Mszy św. uklękniemy przed Najświętszym Sakramentem, aby poświęcić nas, nasze rodziny i całą Parafię Chrystusowi Królowi Wszechświata.
• 25. listopada w poniedziałek o godz. 18.00 Msza Święta w intencji naszych Sióstr Kamilianek w 50. rocznicę rozpoczęcia posługi na terenie naszej parafii.
• 1 grudnia przypadnie I niedziela Adwentu - na Mszach św. poświęcimy opłatki, które już będzie można nabyć, a na nabożeństwie popołudniowym pobłogosławimy wieńce adwentowe, które po Mszach św. będą rozprowadzały nasze Marianki. Od II Niedzieli Adwentu tj. 8.12 będziemy mogli nabywać również świece wigilijne.
• W grudniu odwiedziny chorych – 21.12 w sobotę od godz. 8.00.
• W przyszłym roku we wrześniu organizujemy autokarową pielgrzymkę do Chorwacji – ze zwiedzaniem Budapesztu, Mostaru, Dubrownika, parków narodowych z najważniejszym punktem modlitwą i 3 dniowym pobytem w sanktuarium w Medjugorie. Koszt 2190 zł i 80 euro. Plan jest wystawiony z tyłu kościoła. Zapisy od grudnia z wpłatą zaliczki 500 zł.
• „Bóg zapłać” Wam za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszego kościoła – niech Bóg wynagrodzi każdy dobry czyn i modlitwę.