Ogłoszenia duszpasterskie

Zapoznaj się z bieżącymi ogłoszeniami na najbliższy tydzień.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ZWYKŁA

• Dziś o godz. 17.00 zapraszamy bardzo serdecznie na koncert kolędowy w wykonaniu zespołu kameralnego pod dyrekcją ks. Joachima Waloszka.
• W tym tygodniu przypadają wspomnienia:
- we wtorek - św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Modlimy się również w tym dniu za wszystkie babcie z okazji ich Święta, natomiast w środę przypada Dzień Dziadka. Pragniemy im wszystkim życzyć jak najwięcej radości z wnucząt i by wsparte Waszym dobrym przykładem życia -wyrosły na odpowiedzialnych i dobrych ludzi.
- w piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła
– w sobotę – Święto Nawrócenia Św. Pawła – kończy się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
Powoli dobiega końca kolęda – wizyta duszpasterska w naszej parafii. Ofiary kolędowe będzie można złożyć podczas kolekty pokolędowej w przyszłą niedzielę, 26 stycznia 2020 roku podczas każdej Mszy Świętej. Tegoroczna kolekta pokolędowa przeznaczona będzie na wykonanie niezbędnych prac remontowych.
• 25.01 w sobotę kończymy w parafii duszpasterskie odwiedziny rodzin. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli księdza i ministrantów w swoim mieszkaniu. Dziękujemy za wspólną modlitwę i podzielenie się radościami i troskami dnia codziennego. Wszystkim Parafianom, również tym, do których nie zdołaliśmy dotrzeć, raz jeszcze życzymy radości, pokoju i tak potrzebnej Bożej Łaski. Naszą modlitwą obejmujemy wszystkich.
• 30.01. w czwartek o godz. 18.30 spotkanie kręgu biblijnego.
• 2.02. w niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego – Swięto Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy Świętej. Na Mszy wieczornej rozpoczniemy udzielanie błogosławieństwa św. Błażeja, które również będzie udzielane w poniedziałek.
• 3.02 w poniedziałek o godz. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy przy demontażu naszej stajenki bożonarodzeniowej.
Papieska intencja ogólna na miesiąc luty:
Aby głos braci migrantów, którzy wpadli w ręce przemytników, pozbawionych skrupułów, był usłyszany oraz wzięty pod uwagę.